KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16795108
nr 1679 5108
Luiza Galán, Signerad, stilleben. Olja på pannå, 60x49 cm, yttermått inklusive ram: 64x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 februari 2025
kl 20:28:15
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)